Vārda dienu šodien svin: Lāsma, Zanda, Zandis

4.vieta Latvijas finālturnīrā

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Sacensībās Rīgas Hanzas vidusskolas un Rīgas 49. vidusskolas laukumos  10.maijā pulcējās 18 skolu komandas no sešiem Latvijas futbola reģioniem, kas sadalīja čempionu titulus trīs grupās – 4./5. klases, 6./7. klases un 8./9. klases. Finālturnīra dalībnieki iepriekš tika noskaidroti reģionālajās atlases sacensībās, kurās ceļazīmi uz lielo finālu Rīgā nopelnīja pa vienai katra reģiona pārstāvei trīs klašu grupās.

Jelgavas 4. vidusskola 4.-5. klašu grupā savā apakšgrupā guva virsroku pār Smiltenes vidusskolu (4:1) un Rīgas 64. vidusskolu (2:0), pusfinālā ar 6:0 apspēlēja Ilūkstes Raiņa vidusskolu, bet finālā ar 1:0 pārspēja Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolu. Trešo vietu izcīnīja Ilūkstes pārstāvji, ar 1:0 uzvarot Rīgas 64. vidusskolas komandu.

Tikmēr 6.-7. klašu grupā Rīgas 49. vidusskola nodemonstrēja dominējošu pārsvaru, visās spēlēs uzvarot ar vismaz piecu vārtu starpību un savos vārtos ielaižot tikai vienu bumbu – apakšgrupā 6:0 pret Ventspils 4. vidusskolu un 9:0 pret Ilūkstes Raiņa vidusskolu, pusfinālā 6:1 pret Varakļānu vidusskolu un finālā 8:0 pret Olaines 1. vidusskolu. Ventspilnieki noslēgumā ierindojās trešajā vietā, kad ar 3:2 uzvarēja Varakļānu vidusskolu.

Visbeidzot, 8.-9. klašu grupā Rīgas Rīnūžu vidusskola savā apakšgrupā ar 2:1 pārspēja Tukuma Raiņa ģimnāziju un cīnījās neizšķirti 2:2 ar V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolu, pusfinālā ar 4:0 apspēlēja Dekšāru pamatskolu, bet izšķirošajā cīņā ar 3:2 uzvarēja Valmieras 2. vidusskolu. Kuldīgas jaunieši noslēgumā bija trešie, mačā par bronzu pārspējot Dekšāru pamatskolu ar 4:1.

 Rezultātā mūsu skolas komanda ir 4. labākā savā vecuma posmā Latvijā. Tas ir ļoti labs rezultāts,  komandā spēlētāji bija no 5.-9.klasei. 2 vārtus savai komandai izcīnīja 5.kl. Austris Stikāns, 1 vārtus iesita 7.kl. Aleksejs Tārauds.

Rīgas reģionu finālturnīrā pārstāvēja Rīgas 64. vidusskola, Rīgas 49. vidusskola un Rīgas Rīnūžu vidusskola, Zemgales reģiona godu aizstāvēja Jelgavas 4. vidusskola, Olaines 1. vidusskola un Tukuma Raiņa ģimnāzija, no Kurzemes tajā startēja Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola, Ventspils 4. vidusskola un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, Vidzemes krāsās tajā spēlēja Smiltenes vidusskola ar divām komandām un Valmieras 2. Vidusskola, Latgales godu aizstāvēja Ilūkstes Raiņa vidusskola ar trim komandām, bet Ziemeļaustrumu reģiona - Alūksnes pilsētas sākumskola, Varakļānu vidusskola un Dekšāru pamatskola.

8.-9. KLAŠU GRUPA (RĪGAS HANZAS VIDUSSKOLAS LAUKUMS)

A GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Valmieras 2. vidusskola

X

 1:0

 1:1

4

2:1

1

II

Dekšāru pamatskola

 0:1

X

2:0 

3

2:1

2

III

Ilūkstes Raiņa vidusskola

 1:1

0:2 

X

1

1:3

3

SPĒĻU KALENDĀRS

  • 11:25 | Dekšāru pamatskola - Ilūkstes Raiņa vidusskola 2:0
  • 14:05 | Valmieras 2. vidusskola - Dekšāru pamatskola 1:0

B GRUPA

#

Skola

I

II

III

P

V

Vieta

I

Rīgas Rīnūžu vidusskola

X

2:2 

 2:1

4

4:3

1

II

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

2:2

X

1:1 

2

3:3

2

III

Tukuma Raiņa ģimnāzija

 1:2

 1:1

X

1

1:3

3

 

 

 

Dekšāru pamatskolas mācību procesa organizēšanas kārtība no 2020.gada 1.septembra

kartiba

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt