Vārda dienu šodien svin: Valija, Ina, Ināra, Inārs

Futbols 2019.g. pavasarī

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

8
8
Pateicoties siltajai pavasara saulītei, atvēsinošajam vējam , skolas sporta zāle stāv tukša, jo futbolisti nu dzīvo sporta laukumā. Rezultāti arī nelika sevi gaidīt. 

14. aprīlī Kārsavā 2004.g.dz. zēniem  futbola miniturnīrā "Kuorsova" 1.vieta. Komandā :  9.kl. Nauris Eriņš, 8.kl.Andis Šarigins, Arvis Veips, Dāvis Piļpuks,Kristers Strods, 7.kl.Aleksejs Tārauds, Arturs Čerņavskis, Juris Atajevs, 6.kl.Dans Cakuls un 5.kl. Austris Stikāns.

24.aprīlī  Balvos Ziemeļaustrumu reģiona  skolu kausa  atlases spēlēs  8.-9.klašu grupā  1.vieta. Bija 4 spēles. Pirmās 2 ar Balvu nov.Stacijas psk. (9:0)  un Alūksnes nov.Ziemeru psk.(2:1), tad pusfināla spēle ar Kārsavas vsk.(1:0), līdz beidzot skaists fināls ar 5:0 pret Gulbenes vsk.spēlētājiem. Spēlētāji Sandis Locāns un Andis Šarigins izcēlās ar hattrick - 3 vārtu guvumu. Mūsu komandā:9.kl.Sandis Locāns, Nauris Eriņš,8.kl.Andis Šarigins, Arvis Veips, Dāvis Piļpuks, Kristers Strods, 7.kl.Aleksejs Tārauds, Arturs Čerņavskis, 6.kl.Dans Cakuls un  komandas kapteinis 5.kl. Austris Stikāns. Komandas treneris Andrejs Slavickis

10.maijā jāpiedalās jauniešu futbola čempionātā Rīgā.

Jaunāko klašu meiteņu futbola komanda pēc daudzām spēlēm palika 5. vietā

Dekšāru pamatskolas mācību procesa organizēšanas kārtība no 2020.gada 1.septembra

kartiba

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt