Vārda dienu šodien svin: Sergejs, Svetlana, Lana

U-14 MEITEŅU FUTBOLA ČEMPIONĀTS (ATTĪSTĪBAS GRUPA)

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

U-14 MEITEŅU FUTBOLA ČEMPIONĀTS (ATTĪSTĪBAS GRUPA) 2021

   Informāciju var skatīt    :  https://lff.lv/sacensibas/sievietes/meitenu-cempionats/?p=10230073

1 Viļānu NSS/Dekšāres 6 +28 18
2 SK Imanta 6 -1 12
3 FA Ventspils 6 +18 12
4 Ilūkstes Novada SS 6 +12 11
5 FK Iecava 6 +7 8
6 FS Jelgava 4 +5 7
7 FK Auda 6 -3 6
8 SK Kuorsova/ZAFC 6 +4 5
9 Rīgas Futbola skola - 2 6 -7 3
10 FK 33/Ķeguma skola 6 -63 0
 

OTRDIENA, 31.08.2021.Protokols
3
KĀRTA
Iecavas stadions
09:00
SK IMANTA- -FS JELGAVA -
3
KĀRTA
Iecavas stadions
10:00
FK IECAVA- -RĪGAS FUTBOLA SKOLA - 2 -
3
KĀRTA
Iecavas stadions
10:00
FK 33/ĶEGUMA SKOLA- -SK IMANTA -
3
KĀRTA
Audas stadions
10:15
FK AUDA- -ILŪKSTES NOVADA SS -
3
KĀRTA
Audas stadions
11:00
FS JELGAVA- -VIĻĀNU NSS/DEKŠĀRES -
3
KĀRTA
Audas stadions
11:00
SK KUORSOVA/ZAFC- -FA VENTSPILS -
3
KĀRTA
Iecavas stadions
11:00
FK 33/ĶEGUMA SKOLA- -FK IECAVA -
3
KĀRTA
Iecavas stadions
11:00
SK IMANTA- -RĪGAS FUTBOLA SKOLA - 2 -
3
KĀRTA
Iecavas stadions
12:00
RĪGAS FUTBOLA SKOLA - 2- -FK 33/ĶEGUMA SKOLA -
3
KĀRTA
Audas stadions
12:00
FA VENTSPILS- -ILŪKSTES NOVADA SS

Meiteņu futbola čempionāts

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

a856f737-1a2d-467b-b0d5-e219d9d76701.jpg

Sacensības vieglatlētikā

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

17. jūnijā Viļānu vidusskolas stadionā trešo reizi Viļānu novada pašvaldības Sporta skola organizēja sacensības vieglatlētikā. Sacensības vieglatlētikā notika U-10, U-12, U-14, U-16 un pieaugušo grupās. Sacensībās piedalījās kopumā aptuveni 100 dalībnieku no Viļāniem, Krāslavas un Sēlijas.

Mūsējo sportistu uzvaras:                 
 U-10 grupā starp zēniem
 Roberts Ķezbersizcīnīja 1.vietu tāllēkšanā (3,20m), pildbumbas mešanā (6,22m), bumbiņas mešanā (22,69m),
 2.vietu 60m skrējienā (10,1sek.), 500m skrējienā (2:03,2min.).
U-12 grupā starp zēniem
Agris Stikāns izcīnīja 2.vietu 500m skrējienā (2:02,4min.) un 3.vietu pildbumbas mešanā (5,26m).
Emīls Smans izcīnīja 3.vietu bumbiņas mešanā (19,27m).

Starp meitenēm

  • Marta Kiule izcīnīja 3.vietu tāllēkšanā (3,62m).
  • Linda Zvīdriņa izcīnīja 2.vietu bumbiņas mešanā (34,46m).
  • Anastasija Parfjonova izcīnīja 3.vietu bumbiņas mešanā (30,52m).

Pieaugušie un U-16 grupa startēja šādos sacensību veidos: 100m un 500m skrējienā, tāllēkšanā, lodes grūšanā, šķēpa mešanā.

Vīriešu konkurencē: 500m skrējienā

1.vieta Iļja Tarasovs 1:12,1 min.

2.vieta Raivis Patmalnieks 1:25,1 min.

3.vieta Andis Šarigins 1:25,5 min.

Lodes grūšanā:

1.vieta Mārtiņš Ikaunieks 11,86m

2.vieta Inārs Juška 11,82m

3.vieta Edijs Strušels 9,87m

Šķēpa mešanā:

1.vieta Inārs Juška 44,16m

2.vieta Edgars Malinovskis 41,50m

3.vieta Mārtiņš Ikaunieks 41,45m

U-16 grupā starp jauniešiem:

100 m skrējienā:

1.vieta Arvis Betlers 13,0 sek.

2.vieta Austris Stikāns 13,2 sek.

3.vieta Mārcis Gaštols (Sēlijas SS) 13,4 sek.

Tāllēkšanā:

1.vieta Arvis Betlers 4,62m

2.vieta Austris Stikāns 4,54m

3.vieta Armands Latkovskis 3,66m

Šķēpa mešanā:

1.vieta Arvis Betlers 25,17m

2.vieta Armands Latkovskis 16,79m

3.vieta Austris Stikāns 15,77m

                     Veiksmīgus startus sportistiem un trenerim!

 

Divas sudraba godalgas

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

Šis mācību gads sportā mums sākas ar sudraba krāsu. Tagad atkal 2 komandas trenera Andreja Slavicka vadībā Maltā  Rēzeknes un Maltas novadu skolu sporta spēlēs futbolā izcīnīja 2 otrās vietas un atveda sudraba medaļas.

15.septembrī 2005.-2006.g.dz. ,t.i.,8.,9.kl.sportisti.

1.spēlē ar Viļānu komandu 0 : 3 mūsējo labā

2.spēlē ar Nautrēnu komandu 0 : 8 mūsējo labā

Spēlē par 1.vietu ar Maltu 1 : 1 -neizšķirts.

Pēcspēles sitienos Maltas kom. ieguva 1. vietu.

Komandas kapteinis- Austris Stikāns, sastāvā - Arturs ČerņavskisDairis BriškaAleksejs Tārauds, Jānis Fiļipovs, Daniels ReinisDans Cakuls un  Armands Latkovskis.

 

18.septembrī 2007.-2008.g.dz.,t.i., 6.-7.kl. sportisti.

1.spēlē ar Feimaņu komandu 1 : 4 mūsējo labā

2.spēlē ar Maltas - 1 komandu 0 : 1 mūsējo labā

Spēlē par 1.vietu ar Maltas -2 komandu 3 : 0 - Malta atkal ieguva 1.vietu.

Komandas kapteinis - Austris Stikāns, komandā Armands Latkovskis, Paula KnipaMarta Kiule,Evita StafeckaLinda Zvīdriņa , Anastasija Parfjonova, Astrīda Čerņavska,  Laura Bārbale, Marta Zepa un Alma Orenīte.

Priecājamies par abām uzvarām, īpaši par zēnu un meiteņu apvienotās komandas (bija tikai 2 puiši) veiksmīgo spēli.

2.vieta meiteņu futbola čempionātā Latvijā

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

 

Apsveicam mūsu skolas 4.-6.kl.meitenes

ar pelnīto uzvaru!

U-12  MEITEŅU  FUTBOLA   ČEMPIONĀTS

(ATTĪSTĪBAS GRUPA) 2020

1 SK Imanta 6 +18 15
2 Viļānu NSS/Dekšāres 6 +17 13
3 Rēzeknes BJSS 6 +12 13
4 Ilūkstes Novada SS 6 +5 10
5 FK Olaine/FK Jelgava 6 +4 6
6 FK Iecava 6 -10 4
7 FK 33/Ķeguma skola 6 -46 0

 Par spēļu rezultātiem un vārtu guvējiem var izlasīt saitē 

https://lff.lv/sacensibas/sievietes/meitenu-cempionats/?p=6871841.

1 lapa no 7

Dekšāru pamatskolas mācību procesa organizēšanas kārtība no 2020.gada 1.septembra

kartiba

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt