Vārda dienu šodien svin: Lāsma, Zanda, Zandis

Izglītojošais pasākums 4.,5.augustā

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva

ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001
“Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”Projekts "Pumpurs" : kandava.lv

 

Jauniešu iniciatīvu projekta "Spāres" ietvaros izbaudījām patīkamu pasākumu virkni: veselīgo čipšu ražotni un Raunas Staburagu skaistajā Raunā. Izmēģinājām spēkus Lāzertagā un labirintā Minotaurs Siguldā.

Izstaigājām Cēsu vecpilsētu un parku. Atpūtāmies skaistā un sakoptā kempingā Gaujas krastā "Jaunarāji" netālu no Valmieras.

Atguvuši spēkus pēc garšīgām brokastīm, devāmies uz Ainažu jūrskolas muzeju, kas mūs pārsteidza ar gides izzinošo un enerģisko stāstījumu.

Tik ļoti liela vēlme bija satikties ar jūru, ka Ziemeļu mols nesagādāja nekādas grūtības. Izstaigājušies varējām sasveicināties ar Igaunijas robežu un pilsētu Ikla.

Talāk devāmies izzināt Minhauzena stāstu pasauli un brīnišķīgo muzeju Duntē. Laiks mūs lutināja un tā vien vilināja uz jūru. Izstaigājuši Balto kāpu Saulkrastos, veldzējāmies jūras peldē. Izbaudījuši jūru, devāmies uz Bīriņu pili un parku, kur izzinājām pils stāstus un vēsturi.

Nedaudz noguruši un noilgojušies pēc mājām devāmies mājupceļā, kur par drošību uz ceļa divu dienu garumā rūpējās pacietīgs un labsirdīgs šoferītis. Paldies visiem, kas sniedza mums šādu iespēju, paldies!

                                                                                              Projekta vadītāja, Dekšāru pamatskolas direktore Daiga Ceipiniece

Dekšāru pamatskolas mācību procesa organizēšanas kārtība no 2020.gada 1.septembra

kartiba

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt