Skatuves runas konkurss -2019

IMG_20190329_123543
26.martā skolas bibliotēkā notika skatuves runas konkurss. 1.-6.kl.skolēni bija iemācījušies un izteiksmīgi norunāja dzejas un prozas fragmentus. Žūrijai bija grūti izvērtēt, jo rezultāti bija līdzīgi, bet uz novada konkursu braukt visi nevar. Tā 2.kl.Elīza Unda un Rihards Grāvels saņēma pateicību par piedalīšanos. Pārējie daiļlasītāji devās uz Viļānu vidusskolu.

Pēc uzstāšanās 2.pakāpes diplomus saņēma 4.kl. Astrīda Čerņavska ,2.kl. Elīna LatkovskaElīna Šarigina un 1.kl. Alise Čača.

1.pakāpes diplomi - 6.kl. Danai Šariginai, Almai Orenītei, 4.kl. Martai Kiulei, 3.kl. Lindai Zvīdriņai .

Bērniem palīdzēja sagatavoties skolotājas- Ilga Juška, Ināra Laicāne, Anna Sondore un Janīna Vigupe.