Vārda dienu šodien svin: Meldra, Meldris, Melisa

Piedalīšanās olimpiādēs 2018./19.m.g.

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

olimp.2017-18
olimp.2017-18
Tiešsaistes olimpiādes vēsturē izmēģinājumā (pilotprojektā) 22.novembrī piedalījās 9.kl.Daniēls Zeps un Sandis Mesters.( Skolotāja Zanda Šperga)

29.novembrī Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības bioloģijas olimpiādē piedalījās 9.kl.Daniēls Zeps. (Skolotāja Anita Seile). Viņš ieguva 1.vietu un no 23. līdz 25.janvārim piedalījās bioloģijas valsts 41. olimpiādē Rīgā.

11.janvārī Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības vēstures olimpiādē piedalījās 9.kl.Daniēls Zeps un Sandis Mesters.(Skolotāja Janīna RupaineSandim Mesteram - 2.vieta.

14.janvārī Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības latviešu valodas un literatūras olimpiādē  piedalījās Kitija Zalužinska (9.kl.) un Līga Volka (8.kl.), skolotāja Janīna Vigupe.

1.februārī Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības matemātikas olimpiādē 9.-12.klasēm piedalījās 9.kl.Daniēls Zeps un ieguva 1.vietu. (Skolotāja Mārīte Nagle). 6.,7.martā Daniēls piedalījās matemātikas valsts 69.olimpiādes trešajā posmā Rīgā.  Arī Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības fizikas olimpiādē 18.janvārī   Daniēlam  - 1.vieta.

4.februārī 9.kl.Daniēls Zeps piedalījās Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības dabaszinību  olimpiādē 9.,10.klasēm. (Skolotāja Anita Seile)

15.februārī 5.klases Katrīna Svalbe , 6.klases meitenes Dana Šarigina, Marta Sanija Zepa un Alma Orenīte piedalījās Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības matemātikas olimpiādē 5.-8.kl.  Alma Orenīte ieguva 3.vietu. (Skolotāja Anna Šperga)

10.aprīlī 3.atklātajā Rēzeknes un Viļānu novadu  angļu valodas olimpiādē Daniēls Zeps (9.kl.) ieguva 2.vietu, Līga Volka (8.kl.) -3.vietu, Kitijai Zalužinskai(8.kl.) un Armandam Reidzānam(9.kl.) - atzinības raksti. (Skolotāja Inga Senkāne).

Latvijas 46. atklātā matemātikas olimpiāde notika 2019. gada 28. aprīlī  Daugavpilī . Tajā piedalījās 9.klases Sandis Mesters un Daniēls Zeps (sk.Mārīte Nagle) un 6.kl. Alma Orenīte un Marta Sanija Zepa (sk.Anna Šperga).  Alma  ieguva 3. vietu, Daniēlam - atzinības raksts.

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt