Vārda dienu šodien svin: Margots, Igors, Ingvars

MINI MĪKLU /2018./

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Mini mīklu 2018
Mini mīklu 2018
Kurā mēnesī Latvijā notiek Dzejas dienas? Kas ir sērsna? Ko lasa turzā? Kura vabole tumsā spīguļo? Uz šīm un citām mīklām 12. decembrī atbildes meklēja Rēzeknes novada 1.- 4. klašu mazie erudīti, piedaloties erudīcijas konkursā „Mini mīklu 2018”. Konkursa astoņās kārtās bērni ne vien pārbaudīja savas zināšanas un asprātību mīklu minēšanā, Rēzeknes novada ciemu un mājdzīvnieku zināšanā, bet arī pēc attēliem atpazina populārus cilvēkus, objektus, sporta veidus, svētkus, augus, multfilmas, kā arī atbildēja uz āķīgiem jautājumiem un minēja citu skolu sagatavotās mīklas. Konkursa caurviju tēmas: Latvijas daba, dzīvnieki, tautasdziesmas, pasakas, gadskārtu svētki. Pasākumu vadīja IP Interešu izglītības speciāliste Anita Rudziša.

Konkursā piedalījās 18 komandas, arī mūsu skolas komanda . Tās sastāvā bija 4.kl. Marta Kiule, Astrīda Čerņavska, Daniela Fiļipova un 3.kl. Linda Zvīdriņa un Rūdis Smans.

 

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt