Vārda dienu šodien svin: Margots, Igors, Ingvars

"MANA LATVIJA 2018 "

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

 

26. novembrī Rēzeknē erudīcijas konkursā   18 komandu konkurencē mūsu 8.,9.kl.komanda ieguva 3.vietu.

Komandas sastāvā 9.kl. Daniēls Zeps, Sandis Mesters,Kitija Zalužinska,

8.kl. Līga Volka un Kristers Strods.

Jauniešus sagatavoja skolotāja Zanda Šperga.

26.novembrī jau tradicionāli Rēzeknes novada pašvaldībā pulcējās Rēzeknes un Viļānu novada pamatskolēnu komandas, lai erudīcijas spēlē „Mana Latvija” noskaidrotu zinošāko un veiksmīgāko komandu. Šogad konkursā piedalījās 18 komandas, kas sacentās septiņās konkursa kārtās, kur pārbaudīja savas zināšanas par Latvijas vēsturi, kultūru, literatūru, dabu, cilvēkiem un sportu, mēģināja atpazīt sportistu, kas Latvijas vārdu ir nesuši Latvijā, izcīnot olimpiskās godalgas, un mūziķus, kā arī parādīja, cik labi zina dažādus faktus par Latviju, piemēram, cik augsts ir Lielā Liepukalna skatu tornis, kur ir dibināta pirmā jūrskola, kur Latvijā var redzēt “govju parādi”.

Apkopojot rezultātus, 3. vietu ar 49,5 punktiem izcīnīja Viļānu novada Dekšāru pamatskolas komanda, 2. vietu ar 50,5 punktiem ieguva Viļānu vidusskolas I komanda, savukārt 1. vietu ar 52 punktiem nopelnīja Rēzeknes novada Maltas vidusskolas I komanda.

                                                                                               Rēzeknes novada interešu izglītības speciāliste Anita Rudziša

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt