Skatuves runas konkurss

Daiļlasītāji 2018
Skatuves runas konkurss notiek, lai Izkoptu skolēnos nacionālo identitāti, veicinātu viņu emocionālo un radošo pašizpausmi, izmantojot vārda mākslas spēku, attīstītu un pilnveidotu bērnu un jauniešu skatuves runas kultūru un aktiermeistarību.

Ieteicamās daiļdarbu tēmas šogad: es pats, valoda, ģimene, mans novads/pilsēta, brīvība, Tēvzeme, ņemot vērā, ka 2018.gadā svinam Latvijas valsts 100gadi un 2018.gadā ir atzīmējamas jubilejas rakstniekiem un dzejniekiem – Rūdolfam Blaumanim, Leonīdam Breikšam, Guntaram Godiņam, Imantam Ziedonim, Ojāram Vācietim, Olgai Lisovskai, Elīnai Zālītei u.c.

Paldies  mūsu skolas  meitenēm, kas piedalījās vispirms skolas konkursā, tad godam pārstāvēja skolu Viļānos.

2.pakāpes goda rakstus saņēma

1.klases Elīna Latkovska un Elīna Šarigina (sk. Anna Šperga),

2.klases Marta Kiule un Astrīda Čerņavska (sk.Ilga  Juška),

6.klases Dana Šarigina (sk. Janīna Vigupe).

1.pakāpes goda rakstus saņēma 2.klases Linda Zvīdriņa (sk. ināra Laicāne) un

9.klases Katija Piļpuka (sk. Anna Sondore).

2.kārtas  konkursā 21.martā Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” mūsu skolu pārstāvēja Katija Piļpuka  un ieguva 2. pakāpes goda rakstu.