Piedalīšanās olimpiādēs

29.aprīlī Latvijas 45.atklātajā matemātikas olimpiādē Daugavpilī piedalījās 8.klases  Daniēls   Zeps ( sk.Mārīte Nagle) un .5.klases  Alma Orenīte  un Marta Sanija Zepa ( sk.Anna Šperga).

Atzinības raksti   Almai Orenītei un Daniēlam Zepam.

5.aprīlī Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības 8.-9.kl.skolēnu 2. atklātajā angļu valodas olimpiādē  piedalījās 9.klases Guntars Veips un Aleksis Stikāns ,

2. vietu ieguva 9.kl. Mārtiņš Bondars un Ivo Adrians Mičulis.

Atzinības raksts ir 8.kl. Daniēlam Zepam. (Sagatavoja skolotāja Inga Senkāne.)

6.martā 4.kl. Katrīna Šperga (sk.Ilga Juška) piedalījās Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības matemātikas olimpiādē.

16. februārī  Rēzeknes un Viļānu novadu apvienības matemātikas olimpiādē 1.vietu  ieguva  8.klases  Daniēls   Zeps (sagatavoja sk.Mārīte Nagle).

Arī 5.klases meitenes Alma Orenīte un Marta Sanija Zepa (sagatavoja sk.Anna Šperga) darbu veica labi, un Alma Orenīte ieguva atzinības rakstu.

Janvārī Rēzeknē notikušajā latviešu valodas  un literatūras olimpiādē piedalījās 9.kl.Airita Veipa un Katija Piļpuka (sk. Anna Sondore).

Decembrī ķīmijas olimpiādē piedalījās 9.kl.  Airita Veipa. (sk. Anita Seile).

Piedalīsimies olimpiādēs un konkursos, tā vienmēr ir vērtīga pieredze un jaunas zināšanas pat tad, ja netiekam pie godalgotas vietas.