Vārda dienu šodien svin: Sarmīte, Tabita

Autobusu kustības saraksts

Autobusu kustības saraksts

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

              Autobusa saraksts

7.45 Nagļu KN

7.47 Nagļi

8.00 Čeveri

8.05 Cakulu ģim., Sondoru ģim.

8.10 Fiļipovu ģim.

8.12 Atspuka

8.15 Bārbaļu ģim., Nagļu ģim.

8.20 Svalbu ģim.,Strodu ģim.

8.22 Piļpuku ģim. 

8.25 Smoroģinu ģim.,Atajevu ģim.

8.30 Vulānu ģimene

8.32 Veipu ģimene

                     Zilā autobusa saraksts

7.30 Viļāni,  Undu ģim.

7.37 Viļāni, pie saimniecības preču veikala

7.43 Viļāni, pie veikala ‘BIG’

7.52  Parfjonovu ģim.

8.00 Skola

8.13  Zepu ģim.

8.20 Stirniene ( Zvīdriņu ģim.)

8.33  Svilānu ģim.

8.35  Čerņavsku ģim.

8.40 Skola

8.45  Smanu ģim.

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt