Vārda dienu šodien svin: Malvīne, Malvis

Autobusu kustības saraksts

Autobusu kustības saraksts

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

              Autobusa saraksts

7.45 Nagļu KN

7.47 Nagļu skola

7.50 Ļodāni

7.55 Čeveri

8.00 Cakulu ģim., Sondoru ģim.

8.05 Salmiņi

8.06 Fiļipovu ģim.

8.10 Atspuka

8.12 Bārbeļu ģim. māja

8.15 Čaču ģim. celiņš 

8.20 pie mazā veikala Varakļānos

8.22 pret Varakļānu KN

8.25 Lubānas iela

8.30 Varakļānu vidusskola

8.32 Linufabrika

                     Zilā autobusa saraksts

7.30 Viļāni,  Undu ģim.

7.37 Viļāni, pie saimniecības preču veikala

7.43 Viļāni, pie veikala ‘BIG’

7.52 pie Parfjonovu ģim.

8.00 Skola

8.13 pie Zepu ģim.

8.20 Stirniene (pie Zvīdriņu ģim.)

8.33 pie Svilānu ģim.

8.35 pie Čerņavsku ģim.

8.40 Skola

8.45 Pie Smanu ģim.

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt