Vārda dienu šodien svin: Sarmīte, Tabita

Bērnudārzs

Bērnudārzs "Bitīte"

Latgales LIS bērnudārza vēsture aizsākās 1965. gadā Galēnu ciema Ošupē, jo tad daļa Galēnu ciema padomes teritorijas piederēja Latgales LIS. Bērnudārzā bija 20 bērni. Bet jau 1968. gadā bērnudārzs pārcēlās uz Radopoles ciemu, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva telpas tika piemērotas bērnudārza vajadzībām. Šajās telpās bija paredzēta vieta 25 bērniem, taču bērnudārzu apmeklēja līdz 33 bērni. 1984. gada 29. martā tika atvērts jaunuzceltais bērnudārzs ar plānojumu 6 grupām. Kopš 1991. gada janvāra bērnudārzs ir Viļānu pagasta pakļautībā, ir 5 grupas, vienā ierīkoja ciemata bibliotēku. No 1972. gada līdz 2010. septembrim par bērnudārza vadītāju strādāja Bronislava Pudule.

1999. gadā pirmsskolas izglītības iestāde reģistrēta ar nosaukumu  “Bitīte”, kas simbolizē čaklumu un strādīgumu. Mūsu moto:

 Tu, bitīt, tik maza, bet darbiņš tev liels!

Date

22 Septembris 2017

Tags

Izglītības iestādes

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt