Vārda dienu šodien svin: Margots, Igors, Ingvars

Arrow
Arrow
Slider

Zvaniņa svētki

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

IMG-20190517-WA0030
IMG-20190517-WA0030
Skolas pastāvēšanas 110 gados par savu to sauc vairāki simti jauniešu. Šogad Zvaniņa svētki bija 9 izglītojamiem. Mācību gadu gaitā viņi sevi parādīja kā zinošus, varošus un protošus jauniešus: piedalījās novada un valsts olimpiādēs, konkursos. Īpaši labi rezultāti daudzu gadu garumā bija matemātikā.Ne velti 8.kl. piešķīra titulu "Zintnieks" Daniēlam Zepam, kas šodien saņēma arī goda rakstu par labiem rezultātiem matemātikas valsts 69.olimpiādē , viņš piedalījās arī bioloģijas olimpiādē Rīgā. Tāpat šogad godalgotas vietas angļu valodas, dabaszinību un vēstures olimpiādēs ieguva Kitija Zalužinska , Sandis Mesters un Armands Reidzāns. Sandis Mesters piedalījās Raimonda Bergmaņa rīkotajā eseju konkursā "4.maijs. Ko man nozīmē neatkarība!" 7.-9.klašu grupā viņa eseja ir labāko darbu desmitniekā. Pirmdien viņš brauc uz Rīgu, kur Saeimas namā būs apbalvošana un ekskursija. Nauris Eriņš  mūsu skolā mācījās tikai 1 gadu, bet paspēja ar skolas futbola komandu  8.-9.klašu grupā ierindoties 4. vietā Latvijā. Ja mūsu skolā jānosauc asociāciju vārdam "Sportists", tad tas ir Sandis Locāns ,kura nopelnītos goda rakstus, titulus un medaļas pat matemātiķis Daniēls neņemtos saskaitīt. Bieži Sandis bija prom sacensībās, tomēr darbus nekad neatstāja pusdarītus.Viss bija paveikts laikus.Klusās un izdarīgās meitenes Elvīra un Katrīna sapņojušas kļūt dziedātājas.Saša vispār prata dažreiz būt neredzams.Sirsnīgus vārdus teica un bērnību lika atcerēties pirmsskolas skolotāja Veneranda Kiule.Lielajā skolā no 1.-3.kl.palīdzēja iejusties audzinātāja Mārīte Nagle, bet no ceturtās klases veiksmes un neveiksmes ar bērniem pārdzīvoja Janīna Vigupe. Lai arī gudrākā klase skolā, bet delverību  arī gana, tomēr viņu blēņas bija tikai smieklīgas, citiem pāri nedarošas. Šodien viņi jutās pārliecinoši un stipri,jo visus gadus tāpat kā šodien blakus bija mīlošie un gādīgie vecāki. 

 Priekšnesumi  mijās ar atmiņām, atjautības uzdevumiem un laba vēlējumiem. Mums pietrūks viņu gaišā un saulainā "Labrīt!" dažādās valodās, arī atvadoties viņi pamanījās vēl ko jauku un interesantu novēlēt. Šoreiz :"Visu gaišu visu dzīvi!"

Mēs viņiem vēlam veiksmi eksāmenos un turpmākajos gados.

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt