Vārda dienu šodien svin: Venta, Salvis, Selva

"Esi līderis!"

IMG-20190412-WA0012

Karjeras attīstības atbalsta pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros

26.02. Dekšāru pamatskolā notika KAAP pasākums “Esi līderis” 8.-9.klašu skolēniem.

Psiholoģe Natālija Melne vadīja aizraujošu nodarbību, kuras laikā skolēniem bija iespēja apgūt zināšanas un iemaņas, kā savas spējas un talantus izmantot līderības prasmju attīstībai.

Tika veicināta skolēnu iekšējā motivācija dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un saprast, kā izmantot katram doto laiku savā labā. Izglītojamie tika iepazīstināti ar veiksmīgu cilvēku līderībaspamatprincipiem. Personīgās izaugsmes trenera vadībā norisēja diskusija par to, kā izvirzīt savus karjeras mērķus un sasniegt tos, kā mācības skolā saistās ar profesionāļa karjeru nākotnē, kādas līderības prasmes ir iespējams apgūt un pilnveidot mācību procesā, brīvajā laikā, ģimenes ietvaros. Saistoša bija dažādu atraktīvu metožu kopums, kas palīdzēja veidot izpratni – vai viegli būt līderim.

/Ināra Mežatuča, pedagoģe, karjeras konsultante/