Konkurss

Fonds “Sibīrijas bērni” izsludina divus konkursus skolēniem. Aicinām līdz š.g. 7.maijam iesūtīt darbus sacerējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944” un zīmējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949”.

Ar konkursiem vēlamies mudināt skolēnus izzināt mūsu valsts un savas ģimenes vēsturi, stiprināt bērnos un jauniešos patriotisma jūtas un piederības sajūtu Latvijai.

Mēs regulāri braucam uz skolām, rādām filmas par vēsturi un stāstām par ekspedīcijām uz Sibīriju. Daudziem skolēniem ģimenē ir gan Sibīrijas, gan Trimdas stāsti. Vēlamies mudināt bērnus interesēties par šiem stāstiem.

Konkursā darbus vērtēs trīs vecuma grupās. Sacerējumu konkursa žūrijas darbā piedalīsies Ina Druviete, Pauls Raudseps, Ligita Kovtuna, Elita Veidemane, Liveta Sprūde, Inese Lūsiņa, Kaspars Pūce un Māra Libeka. Zīmējumu konkursa žūrijas darbā piedalīsies Tatjana Krivenkova, Vaira Cīrule, Linda Lūse, Regīna Deičmane un Vilipsōns (Aivars Vilipsons).

Konkursu labāko darbu autoru apbalvošana notiks 14.jūnija konferences laikā Rīgā.