Vārda dienu šodien svin: Daina, Dainida, Dainis

Laboratorium.lv

IMG-20190313-WA0041
29. janvārī skolā ciemojās Laboratorium.lv  ar zinātnisku šovu, kas aizrāva un paplašināja redzesloku, ļāva uztvert zinātni pavisam citādi un iemīlēt to.

Stundu garos uzvedumos pasākuma vadītāji kopā ar skolēniem interaktīvos eksperimentos atklāja kādu ķīmijas vai fizikas tēmu.Tie vienlaikus bija aizraujoši un izglītojoši.Nodarbībās skolēni mācījās darot, caur savu personīgo pieredzi, eksperimentēja, lai apzinātos un izprastu likumsakarības un arī tiešām iemīlētos zinātnē!

Interesanti bija visiem - gan skolotājiem, gan  skolas medmāsiņai un direktorei, bet jo īpaši saistoši, izglītojoši un noderīgi tas bija 1.-9.klašu skolēniem. Sajūsmināto bērnu stāstījumu par redzēto un dzirdēto mājās bija jāuzklausa vecākiem. Tika runāts par dažādu vielu īpatnībām, pēc gāzes ieelpošanas balss kļuva dobja un zema, klasi klāja dūmi, bērni centās noturēt plaukstiņās mākoni.Visiem gribējās piedurt pirkstu, salīdzināt un piedalīties.

Fizikas  pasākums notika projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”  ietvaros.

Skat.galeriju "Laboratorium.lv:"

Dekšāru pamatskolas mācību procesa organizēšanas kārtība no 2020.gada 1.septembra

kartiba